Žiji srdcem… článek pro tvůrce svého života

Žiji srdcem…

…..A tak přemýšlej nad tím, co ty říkáš druhým, protože v tom nalezneš cestu sám pro sebe. Všechno se totiž týká nás – TEBE. To, co komu sděluješ je jen tvoje nikoho jiného. Můžeš inspirovat vlastním příkladem, můžeš jim říct, jak to jde tobě, ale rady nerozdávej. Ano, a proto nepřijímej rady a myšlenky, slova jiných lidí, se kterými nerezonuješ. Nech to být a dýchej…..

Žij srdcem, poslouchej, co chce tvá vnitřní bytost, a rozhodni se být šťastný. Nežij život za druhé lidi a směřuj svou pozornost na to, u čeho se cítíš dobře, a tak je to i s Tvými myšlenkami. Vše je JEDNO-ta, NELZE NIC ODDĚLIT. Každá tvá myšlenka a i slova jsou to, co PŘITAHUJEŠ. Chceš-li být šťastný, SOUSTŘEĎ se SÁM na SEBE a žij SRDCEM. Lidé tě mohou inspirovat k různým věcem, k tvořivým činnostem, k způsobu bytí, života, který chceš, a je ti příjemný.

Na světě, kolem nás je toho tolik krásného a příjemného. Naše vedení nám ukazuje, kdy se máme rozhodnout a jakým směrem, kam naše cesta kráčí a kde se cítíme lépe a lépe. Kdo jiný může držet tužku tvého života než ty sám? Kdo jiný může psát tvůj příběh? A dělal bys to snad ty za jiné? NE! Pokud ano, tak upíráš moc jiným a stejně tak i sám sobě a rozhodně to není to, u čeho by ses vnitřně cítil dobře, protože moc dobře vnitřně víš, že každý má právo cítit se dobře a všichni jsme hodnotní.

… Když lidé radí z pozice „starosti“, neboli nedostatku vnitřní pohody, tak nám nepomáhají…naopak v nás vyvolávají pocity, které mají sami, a tím více třeba kuřák kouří, alkoholik pije atd. NEJDŘÍVE se proto ZAMĚŘ VŽDY NA SVOU OSOBU. Rozhodni se CÍTIT SE DOBŘE a TY TO SVÉ POCITY ŠÍŘIT A TÍM INSPIROVAT, a v ten moment budeš VIBROVAT VIBRACÍ LÁSKY – SRDCE. A to je právě TA VIBRACE, která TVOŘÍ TO, CO CHCEŠ A VEDE TEBE i ostatní, kteří se od tebe INSPIRUJÍ….

Buď sám sebou. Měj se rád a buď šťastný.

 

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře