Zákon Přitažlivosti je odpověď na vaše otázky

Podobné přitahuje podobné. Vrána k vráně sedá. Vše je v pořádku. Na co myslíš, to přitahuješ. Vesmír to zařídí… Už jste to slyšeli? Že ANO?! Přišlo to k nám jako blesk z čistého nebe a ukázalo nám to naši skutečnou podstatu a moc uvnitř nás. Ona je to hluboká moudrost, která nám byla dána. Moudrost, kterou se učíme chápat a pociťovat svým srdcem. Pochopením zákonitostí a vědomím záměrné tvorby můžete zhmotnit to, co si přejete. Vyjevit své přání ve fyzické přítomnosti. Užívat si to svůj život.

Zákon Přitažlivosti

Jste magnet, který přitahuje to, na co myslí. Představte si rádio. Chcete naladit nějakou stanici a zvolíte 102 FM, očekáváte, že zde bude vysílat vždy stejná stanice. Vysílač a přijímač získal správné informace a signál funguje a rádio hraje. Každý z nás je tímto rádiem. Vysíláme a podle toho přijímáme. Odpovídá Váš vysílač tomu, co chcete přijímat?

3 hlavní témata, která souvisí s vědomým tvořením vlastního života:

 • Touhy, přání a sny

Vaše touhy jsou mocné. Díky touhám se vesmír rozpíná. Změňte frekvenci a transformujte svůj život.

 • Emoční kompas

Emoce jsou vibrace, které manifestují vaše přání do hmoty. Chtějte se cítit dobře a být šťastní.

 • Umožnění

Umožňujete si prožívat své největší sny, touhy a žít svůj život vědomě? Základem je váš soulad.

Nový příběh Vašeho života

Vytvoření Nového příběhu chce uvolnění a naladění na své srdce, na své pocity a umožnění příběh nejdříve vytvořit, a pak ho pustit. Co to znamená? Žijete zajímavé životy, pořád se něco děje (energie proudí a vy dýcháte), a přesto chcete něco jiného. Součástí tvorby životního příběhu je sladění, změna vibrací (transformace emocí) a dovolení si přijmout to, co chcete. Jsou lidé, kteří řeknou, že není nic potřeba tvořit, že je všechno hotové… a mají v tom pravdu. Ovšem Vaši cestu máte určit vy – buď jí dáte směr a umožníte si žít krásy svého srdce, nebo jí směr nedáte, a tak zhmotníte cokoliv jen tak mimoděk.

Je vhodné mít průvodce?

Na našich životních cestách se setkáváme s lidmi podle naší vyzařující vibrace. Být průvodcem v sobě nese 2 hlavní podstaty. Za prvé průvodce je odpovědný za to, co předává a za energii, kterou provází. A nechat vás tvořit. Vy jste tvůrci vlastního života, jste odpovědní za to, co tvoříte, a jak informace předáváte do hmoty. Já vnímám průvodce jako partnera a člověka, který vás nasměruje tam, kam chcete.

Co lze proměnit a kde můžete i vy vytvořit Nový příběh?

 • Vztah k sobě – sebeláska, sebejistota, sebedůvěra, sebevědomí.
 • Vztahy v rodině – partneři, rodiče, děti, širší rodina.
 • Přitáhnutí partnera.
 • Pocity – štěstí, radost (uvolnění emocí).
 • Práce a další tvůrčí činnosti (záliby).
 • Zdraví a vědomí vlastní moci – změnění stavu nemoci na moc a pozitivní vztah k buňkám, plodnost.
 • Zhmotnění věcí – domov, auto – i menší věci.
 • Nový životní styl.
 • Cestování a poznávání světa.
 • Osobní rozvoj, duchovní rozvoj.
 • Život v přítomnosti.

Kde začít? Poznat začátky můžete sami…

Vytvořila jsem pro vás tvůrčí sešit “7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Tento ebook je zDARma můžete ho mít teď ve svém počítači a začít tvořit.

 A nebo být na své cestě s průvodcem

Těším se na setkání a společné tvoření radosti Vašeho já ve hmotě.

Pero držíte ve své ruce. Pište s ním příběh, který milujete a žijte své Šťastné Já.

Zákon Přitažlivosti

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře