Yuen Metoda – kvantová technika k proměně života

Kvantová fyzika a kvantování je dnes velmi žádané téma. Lidé si díky znalosti tvoření vlastní reality dokáží opravit a vytvořit cokoliv chtějí v přítomnosti mít či zažívat. Teď se seznámíte s kvantovou technikou doktora Kam Yuena. Doktor Kam Yuen přišel s velmi snadnou, rychlou, efektivní změnou skutečnosti pomocí znalostí, které získal i v Shaolinském klášteře. Tyto znalosti o energiích předává světu.

Principy Yuen metody vychází z kvantové fyziky, vše je energie a všechno se děje paralelně (žádná minulost, budoucnost). Princip je velmi jednoduchý. Stačí, že si všímáte toho, co nechcete ve svém životě a tuto nepříjemnou myšlenku/zaměření změníte ve svém kvantovém poli právě pomocí opravy, kterou vědomě vykonáte. A tak je možné vše proměnit v jednom bodě – TEĎ a TADY.

Co dokáže Yuen metoda opravit?

Yuen metoda dokáže opravit v podstatě všechno. Za některými myšlenkami/přesvědčením se skrývají mnohdy úplně odlišné věci, které nejsou vědomé. A tak Yuen metoda funguje komplexně a opravuje problémy na nejhlubší energetické úrovni, zápisu.

  • Zdravotní problémy – bolesti kloubů, hlavy, v krku, zranění, nemoci.
  • Emocionální problémy – traumata, strachy, úzkosti a další.
  • Vztahové záležitosti – problémy v rodině, mezi partnery, s dětmi, prarodiči.
  • Existenciální otázky – peníze, osobní poslání, práce, koníčky, naplnění.

Jak Yuen metoda funguje?

Fungování Yuen metody popíši velmi jednoduše od energie, přes myšlenku působí na tělo a přijímá informace z Vyššího Já.

  • Myšlenky a přesvědčení

Je mnoho myšlenek, kterých si všímáme, co dělat s těmi, které nám neprospívají? Mnohdy jsou za nimi nepříjemné pocity a hlubší přesvědčení. Vše lze změnit v kvantovém poli.

  • Tělo a energie

Naše tělo je náš chrám, který ovlivňují naše myšlenky. Energie v těle má proudit, mít směr a volnost pohybu. Co se děje, když tomu tak není? Napravme tento stav a vymažme vzpomínky v buňkách.

  • Duše a Vyšší Já

Láska, harmonie, klid – šťastný duch žije ve šťastném a zdravém těle. Zůstaň v kontaktu se svým Vyšším Já a naslouchejte své intuici, která vás směřuje k vašemu dobru. A tak dochází k harmonii všech částí těla.

Kde Yuen metoda působí?

Naše osobnost, kromě viditelných částí obsahuje i části neviditelné. Mezi nimi je podvědomí a nevědomí. Věci, které si neuvědomujete, a přesto vás můžou ovlivňovat.

  • Vědomí

Vše, co je nám odkryté. Věci, o kterých víme a uvědomujeme si je. Na úrovni vědomí můžeme opravit to, co způsobuje slabost, ať se nám dobře žije a příjemně dýchá.

  • Podvědomí

To, co si neuvědomujeme a díky tomu reagujeme na svět. Pamatujete si Pavlova a jeho experiment? Tak reagujete i vy. V podvědomí zůstávají detaily, a ty je vhodné opravit.

  • Nevědomí

Vychází z kolektivního celku nebo spojením se Zdrojem. Některé situace ve vašem životě můžou být ovlivněny právě nesouladem v tomto spojení se Zdrojem.

Na co se připravit při terapii?

Yuen metoda funguje energeticky, připravovat se nemusíte na nic a lépe je nic neočekávat. Nechejte věcem volný průběh. Ať se stane to, co se má stát a vy žijete život jaký chcete.

Nejraději s klienty pracuji ve stoje – ovšem můžete sedět nebo ležet. Jste oblečení. A mluvíme o tom, co se děje v daném okamžiku. Necháváme energii proudit a ona udělá to, co má.

Chceš vědět víc o kvantové terapii? Ozvi se mi 

 yuen metoda - kvantová technika

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře