Víš o tom, že žiješ každý den tím největším darem

Slunce ji hladilo po tváři, otevřela oči a zhluboka dýchala. Další den, který má možnost si užívat na tomto hmotném místě. Tolik pláče, tolik pocitů, které se ukrývaly v ní a ona je pustila. Prošla svou vlastní cestu transformace pro to, aby se probrala a uvědomila si to, co je v jejím životě důležité. Poznala dary, které jí byly dány a překročila všechny strachy, které ji zdánlivě chránily. Poznala tuto božskou hru a role, které dávala sobě i lidem kolem sebe. Začala být nad věcí a věci se jí přestaly dotýkat. Objevila kouzlo a moc přítomného okamžiku. Tento pocit putoval skrze ni. Nadechla se, vydechla, zaskákala si, zakřičela – tady jsem a žiji! Všechno, co je v její přítomnosti jí najednou přijde tak krásné, pozitivní, přátelské. Její děti, její úžasný partner, který pro jejich rodinu vždy dělal to nejlepší. Uvědomila si, že každá přítomnost je tvůrčí přítomnost. Že v tomto okamžiku má vše, po čem kdy toužila – objevila to v sobě. Vše, čím se vinila, vše, za co si nepřipadala dobrá, bylo (od)puštěno a ona je nyní svobodná. Děti a partner ji nepoznávají a přesto se vnitřně z její proměny těší a milují ji stále více a více. Poznala jeden ze 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života.

 

Radka Pastyříková výhled

Jaká je Tvá přítomnost?

Nádech, výdech. Zhluboka dýchej. Prožívej vědomě tuto chvíli při čtení tohoto textu. Přítomnost je dar, který žiješ, a tak zhluboka dýchej, směj se a miluj se. Vytvoř v sobě pocity, které chceš zažívat a miluj se v tuto chvíli, usmívej se a tvoř své šťastné já, které je naplněno radostí.

Vědomý dech Ti pomůže uvědomit si své mistrovství, své možnosti ve hmotě a pustit to, co Ti neslouží.

Na tomto světě můžeš zažívat cokoliv si vybereš, buď prožívat lekce nebo tvořit zázraky v každém okamžiku. Každé nastavení lze přenastavit a transformovat tak svoji přítomnost. Buď si vědoma darů v každém okamžiku.

Směřující a ladící text, který mi teď přichází:

“Těší mě, kdo jsem a kde se nacházím. Má přítomnost je naplněná zázraky a dary, které v lásce a s radostí používám pro dobro své a ostatních lidí. Miluji přítomnost a její možnosti v tomto kouzelném světě. Dýchám hluboce a zbožňuji tyto dary. Jsem vděčná a tvořím svůj kouzelný milující svět. Děkuji, že jsem. Oceňuji vše, co bylo i to, co bude.”

 

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře