Odpovědi na vaše otázky: Co, když něco “CHCI” neškodím si tím?

Otázka: “Milá Radko, v tvůrčím sešitě píšeš, že si máme zvolit vědomě, co chceme a nasměrovat se k tomu. Zajímá mě, jestli si tím neškodím. Co, když pak budu jen něco”chtít” a nic se dít nebude? Co s tím?”

Odpověď: “Zdravím Věro (pozn. jméno upraveno, toto téma se stává jasnějším a jasnějším, proto odpovídám veřejně a tvořím jasnost), děkuji za Tvou otázku, je velmi podnětná a ráda vše dovysvětlím. Otázka “chtění” je v naší kultuře stále více měnící různá přesvědčení. Představ si, že jsi člověk, který přesně ví, co chce a kam směřuje… Je tento směr pro většinu přijatelný? Možná si uvědomíš různé situace z vlastního života, kdy někdo říkal, co chce a stál si zatím. Líbilo se to většině? Ne, protože to možná znamenalo nějakou změnu – něčeho se pustit, změnu vlastního přesvědčení. Kdo jde více vidět a slyšet? Většinou ten, kdo ví, co chce (Jobs – inovace a jednoduchost). A tak se kolem “chtění” vytvořilo spousta iluzí. To, že něco chceš a dokážeš určit co a proč to chceš, je v tvůrčím procesu vědomého života to nejdůležitější. Protože pak to můžeš i dostat – v opačném případě si toho třeba nevšimneš. Je to i otázka sebelásky, sebejistoty, sebedůvěry – a dokáže to v Tobě vyvolat další a další témata (je dobré si jich všimnout).

Pojďme hlouběji do tématu… Může se stát, že zůstaneš jen u chtění? Ano, stát se může úplně cokoliv. Některé chtění nemůže být realizováno, protože ve skutečnosti myslíš na to, že to nemáš, že to nežiješ – a tak svou pozornost a vibrace zaměřuješ na opak toho, co chceš. Vesmír neslyší Tvá slova, ale reaguje na pozadí za nimi – vibrace. Poslala jsi objednávku a přijde objednaná věc. Pokud to chceš, věříš tomu, že se to stane a dáš prostor “cestě” zhmotnění, tak se to stane/děje.

Vesmír, objednávka, chtění

Vesmír má rád hry a je rád, když si hrajeme i my, věříme v něho a tvoříme to, co chceme. Je otázkou volby, jestli budeš jen herec (který nevědomě reaguje na vibrační žádosti jiných lidí), nebo se do životní hry zapojíš jako tvůrce, scénárista, režisér. Říká se tomu MATRIX, ve kterém jsi, a jsi v něm ať hraješ jakoukoliv hru (oběť, tvůrce, režisér, pozorovatel…). Dobré na tom je, že chtění je součástí života (chceš se uzdravit, plnost zdraví druhých lidí, možná jídlo, nebo nejíst,…), ať už to děláš vědomě nebo ne – jsou tam přání, která jsou v Tobě. Můžeš těm přáním pomoci se zhmotnit a nasměrovat je. A o to, při záměrném tvoření jde. Vesmír se postará, o to, jak se to k Tobě dostane. Ty jen určíš, co to je a tím se posouváš do role vědomého režiséra – tvůrce (protože režisér jsi, i když myslím, že tomu tak není). Zákon Přitažlivosti tady je s námi a bude – byla nám dopřána velkolepá hra jménem ŽIVOT, zvol si svoji roli v něm. Můžeš chtít i nic nechtít, ta zkušenost je taky zajímavá, protože pak je ti všechno úplně jedno.

Další posun v tvoření je ten, že prostě pomyslíš na myšlenku, ona se zhmotní rychlostí světla, a to už pak není o chtění, protože jsi ve vortexu, a tam každá myšlenka, pocit je hned zhmotněn v realitě. O tom si můžeme popovídat příště (jak toto téma k Tobě přijde).

Pokud budeš chtít ještě něco vysvětlit nebo probrat konkrétní situaci, napiš mi. Těším se na sdílení třeba toho, co chceš a proč to chceš. 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života je zde i pro Tebe. Nechť žiješ svá přání v přítomnosti.”

 

Metatronova krychle

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře