Otázka od čtenáře: Nevím, co chci. Jak to mám zjistit?

Opakujícím se dotazem je zjištění toho, co chci. Mnozí přemýšlíte, vymýšlíte a stále se nedokážete sladit s představou toho, že máte něco chtít a že chtít je v pořádku. Objevuje se další milník: “Co vlastně chci?” Za prvé, Ty nic nemusíš a tento pocit je v pořádku. Nenuť se do ničeho, přijmi ten stav, který je teď, a to, že si nejsi jistý tím, co chceš. Pokud jsi si jistý, je to skvělé, možná dál číst nemusíš, ale něčím sis tento příspěvek přitáhl. Shodneme se na tom, že se chceš cítit „dobře, lépe“? Chceš cítit pozitivní emoce a mít pozitivní pocity. Protože TO, JE TO s čím podvědomě vibruješ, to JE PRÁVĚ TO, CO CHCEŠ.

Chtění je základ Zákona Přitažlivosti a tím i našich vesmírných zákonů. Díky chtění se rozpíná vesmír a vznikají nové věci.

Dnes je to velmi jedno-DUCHÉ, ale zásadní pro TY, kteří nevědí, jak přijít na to, co chtějí, když celý život přemýšleli nad tím, co ne-CHTĚJÍ.

Dej si záměr TEĎ a nech se vést:

„Mám záměr vědět, co chci. Mám záměr, aby se přede mnou objevovali věci, lidé, činnosti, situace, které jsou zaměřené na TO, co skutečně chci. A těchto věcí, lidí a činností si všímám.“  Teď je to Tvou pravdou! Ty ses rozhodl být záměrný tvůrce a zjistit TO, co chceš.

„Chci vědět, co chci!“ – To je Tvá mantra. Ze začátku si ji můžeš opakovat víckrát denně, než ji přijmeš za „vlastní“. Je to Tvůj čistý záměr a vše k Tobě přijde – věř tomu. Důvěřuj a otevři se TEĎ. VŠE, co CHCEŠ je na dosah ruky.

Chtít a toužit je naše přirozenost. Mít život takový, abychom se cítili dobře je naše přirozenost, díky tomu, že CHCEME a máme TOUHY, rozpíná se vesmír. Díky tomu, že máš své TOUHY je umožněno zlepšování a zvyšování vibrací po proudu toho, co nám umožňuje se cítit dobře. Jsi cenný! Děkuji TI.

Udělej to nejlepší pro sebe, a srovnej si to, co chceš a buď šťastný díky Tvůrčímu sešitu zDARma.

Zákon Přitažlivosti

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře