Tvořím v souladu se
Zákonem Přitažlivosti

Všichni jsme tvůrci vlastního života! Inspirujte se mým příběhem.

Jsem Radka z prachu hvězd zrozená. Jedna malá dětská dušička, která se učila bytí ve svém těle. Začalo to lezením, sezením, žvatláním, rovnáním a pak i prvními krůčky… Krok po kroku jsem si šla za svým a to mi zůstalo dodnes. Ovšem nebylo to vždy tak jednoduché…

Radka Grace Pastyříková
Barevné kytice
Radka Pastyříková jako kapitánka lodi

Žijte svůj život jako umělecké dílo.

Na své životní cestě jsem zažívala depresivní nálady a pocity odmítání. Moje sebedůvěra byla na bodu mrazu. Vše se stupňovalo až do chvíle, kdy jsem si vytvořila velmi silné zdravotní komplikace. A pak nastala změna! Rozhodla jsem se, že chci věci jinak!

Všechny prožité zkušenosti jsem proměnila na DAR. Změnila jsem úhel pohledu a moji pozornost jsem obrátila k tomu, jak se cítit DOBŘE. Objevila jsem zcela jiný a přátelský vesmír. Svět živé stravy, sebelásky, radosti a spolu s nimi rozmanité techniky a kvantové schopnosti.

A teď všechny získané znalosti propojuji.

Jsem jako Steve Jobs. Chci víc a jsem bláznivá.

Píši příběhy, které se dějí v realitě. Je to skutečné.

Už ve škole jsem s láskou vyprávěla spolužákům příběhy. Nejraději jsem měla slohová cvičení. Při sdílení příběhů se spolužáky jsem se cítíla šťastně. Po jednom takovém vyprávění se ke mně blíží spolužačka s otazníkem v očích? "Ty mně sleduješ?" Nechápavě na ni vykulím oči. "Proč se ptáš? Já ani nevím, kde bydlíš," odpovídám překvapeně. "Stalo se mi úplně to stejné, co jsi popisovala v tom příběhu... Tento víkend…" Myslí to vážně? Já jsem během toho víkendu příběh napsala. A toto je pouze jedna příhoda z mnoha. A takto se mi stále zhmotňují věci.

Ano příteli, jsem univerzální, jsem jedna a hlavně SVÁ...

Všichni jsme tvůrci vlastního života!

Objevila jsem svou vnitřní touhu vědět víc. Proč to funguje, a jak?

Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s vámi sdílím v tvůrčím deníku 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

A proto dál vytvářím příběhy o mně, o mém životě. Cítím velkou moc a podporuji radost a štěstí. Duše a srdce lidí, kteří si mě přitáhnou, obohacuji novými příběhy na přání.