Miluji se – slova, při kterých rozkvétáš

“Miluji se.”

Představ si, že takto mluvíš sám k sobě! Představ si, jaké je to vybrat si – milovat se nebo opak? Já volím milovat se. Miluj se. Raduj se. A rozkveteš. Tvá duše, Tvá podstata a Tvůj zdroj chtějí růst a rozkvést….. Kveteš a jsi sám sebou.

Podívej se na video, co slova a pozornost dělají s živými rostlinami.

Na první rostlině zleva je napsáno “miluji tě“, prostřední si vůbec nevšímají (ignorace), a první zpravanenávidím tě”.

Experiment si můžete udělat i doma (nebo známý experiment s rýží, kdy slova obdobně působí i na uvařenou rýži).

Jaké je zjištění?

Sebe-láska nás vyživuje. Sdílení lásky vyživuje i okolí a stejně tak i rostliny, které pak v pozitivní pozornosti rozkvétají a my díky nim máme potěchu oka.

Nenávidím tě – jsou slova s negativním nábojem, přesto je tam zaměřená pozornost. Tvůrčí energie, která tvoří a květina uvadá, ale pomalu.

Ignorace je opakem lásky. Není zde ŽÁDNÁ POZORNOST. A tak rostlina uvadá rychle, nic totiž nelze změnit jen tak. Dávej si pozornost a dávej ji i svým vztahům.

Ve všem, co tvoříme je důležitá pozornost. Vyber si jakou pozornost budeš nadále dávat sobě, svým vztahům, své rodině, přátelům i rostlinám a zvířatům.

Sebe-láska je klíč. Žiješ naplněným životem a tvoříš to, co chceš? Přečti si víc o sebelásce v tomto článku a získej 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře