Metamorfní technika – Tvá transformace od housenky k motýlu začíná

Představ si toho nejkrásnějšího motýla, kterého jsi kdy viděla. Nádherného, silného motýla, který léta z louky na louku a Ty máš možnost ho obdivovat. Jeho krásu, jeho sílu, jasnost, pestrost,  odhodlání,  lehkost, volnost… Tyto a další kvality můžeš díky metamorfní technice uvolnit a rozproudit i v sobě. Motýlí terapie je dotekem nejhlubší bezpodmínečné lásky, dotekem nádherného světla.

Metamorfóza, metamorfika, motýlí terapie je jemná, uvolňující a relaxační terapie. Zažiješ jemné doteky na ploskách nohou, na rukou a na hlavě. Díky těmto dotekům odchází pocity, které si neuvědomuješ a vše se mění. Dochází k uvolnění bloků z prenatálního období, uvolnění emocionálních bloků, které jsou ve vztahu k Tvým rodičům, zároveň se čistí a harmonizují Tvé čakry a dochází k uvolnění nahromaděné energie. Je to transformace, přerod z housenky k motýlu, který je svobodný.

Metamorfní technika je proces, uvolňuje a čistí ještě několik dní po jejím absolvování. Používá se i u dětí, u kterých chceme posílit jejich pozornost a uvolnit emoce, které mohly způsobit ne-moc či zmírnit agresivitu.

Sladí nás s naší plnou silou a motýl ukazuje svou krásu na povrchu. Po prvním sezení můžeš cítit lehkost, že něco odešlo, nebo naopak těžší pocity, něco odchází. Uvolňování na energetické úrovni bývá i 5 – 7 dní. Pro hlubokou transformaci, a co nejlepší účinky je vhodné metamorfní techniku absolvovat 8 – 10 krát.

Dotek na nohou souvisí s naším prenatálním obdobím a uvolňuje i pocity, které měla naše maminka během těhotenství či před ním. Čistí i porodní cesty a uvolňuje vztahy s rodiči. Dotek na nohou značí naši pevnost v životě, ve hmotném světě. A tak nastává přerod do jistoty postavení na planetě.

Jemné doteky na rukou jsou v souladu s naší činností. Jak se cítíme, když “konáme” na tomto světě? Znáš své poslání? Nebo chceš znát své poslání a najít to, co je pro Tebe to nejdůležitější? Chceš se sladit s činností ve hmotě? Motýlí terapie uvolňuje a transformuje i tento proces, a klienti si při ní uvědomují své role v tomto životě. Nachází to, co cítí v sobě a dovolují si projevit se ve hmotném světě.

Hlava je spojená s myšlením, s našimi myšlenkami o nás a o našem světě. Doteky na hlavě uvolňují přílišné myšlenky, které nám neprospívají. Uvolňují i náš vztah k Universu a ladí nás na nový pohled na sebe sama a náš život. A to je součást transformace.

A tak jemnou cestou transformuješ svůj životní příběh tak, ať jsi v souladu s poklady, které jsou v Tobě.

Metamorfní technika pomáhá:

 • Uvolnění citových a emocionálních bloků z prenatálního období.
 • Uvolnění vztahu s rodiči – čistí vztah s matkou i otcem.
 • Transformace životních vzorců a jejich přeměna.
 • Harmonizace čaker a jejich rozproudění.
 • Dochází k uvědomění vlastního poslání.
 • Prohloubení samovolné regenerace organismu.
 • Rozvoj v duchovní úrovni.
 • Proměna vztahu k sobě.
 • Uzdravení organismu.
 • Příjemně působí i na páteř – obratle.
 • Mírní agresivitu u dětí i dospělých.

Zajímá Tě Motýlí terapie? Napiš mi

Metamorfní technika
Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře