Mé rozhodnutí transformuje můj život

V každý okamžik se o něčem rozhoduješ. Ať se zrovna rozhoduješ číst tento článek, nebo si jít zacvičit, pustit film, psát, pracovat… Vše je ovlivněno Tvým rozhodnutím. Ať je to rozhodnutí vědomé či nevědomé, tak Tvé další kroky závisí na něm. Stejně tak se můžeš rozhodnout něco zrovna nedělat a taky je to rozhodnutí. Správnou otázkou je, kam chceš směřovat a jestli to rozhodnutí je právě tímto směrem. Proč se tedy rozhodovat vědomě?

Vše ve svém životě ovlivňuješ Ty sám. Jedna věc je jistá – Ty si vybíráš! Máš volbu. Ať už vědomě či nevědomě, ale vždy si vybíráš jen Ty sám. Co je lepší? Vybírat si vědomě nebo nevědomě? Čeho se Tvůj výběr týká? Úplně, ale úplně všeho. A to především toho, na co zaměřuješ svou pozornost.

Každé zaměření pozornosti způsobí to, že daná věc rosteje úplně jedno, jestli to chceš nebo nechceš. Jen tím, že tomu věnuješ pozornost, toho máš víc a víc a víc. Takže co je lepší? Chápeš? Vybíráš si záměrně? Buď si vědom toho, co je v Tvé pozornosti.

Přestaň se dívat na to, co „JE“, vnímej to, co Ty chceš. Náš mozek neví, jestli je to teď reálné. A vesmír odpovídá… On neví, že Ty to nechceš! Věnuješ tomu pozornost? Tak to JE! A je jedno, jestli se bráníš… No,  není to tak úplně jedno (z pohledu Tvého života), pokud se bráníš, je toho stále víc a víc a víc.

Převezmi zodpovědnost TEĎ. Tvé otázky jsou již zodpovězeny. Jednodušší to být nemůže. Ty jsi tvůrce. Ty si vybíráš to, co Ti vyhovuje, to, co Ty chceš!

Bav se u toho. Že ses zaměřil na něco, co nechceš. Nevadí, uvědomil sis to. A to je skvělé! To je přímo dokonalé. A tvůj krok je stále blíže k tomu, co Ty chceš.

Máme ve zvyku sledovat to, co „JE“, a pak se nám dějí stále stejné věci. Copak není lepší pozorovat věci, při kterých máš lepší pocit? A umožnit si tak rozvíjet své lepší a lepší pocity? Je krásné být, žít, vnímat a milovat. Je dokonalé mít to, co chceš. Je dokonalé být tím, kým chceš být a dělat to, co Tě činí šťastným.

Ty můžeš! Ty máš na výběr, kam Tvá pozornost sahá. Ty si vybíráš, čeho se dotkneš, o čem mluvíš, píšeš…. Co tvoříš! Realita je to, co TEĎ nechceš? Skvělé je, že to víš! Jsi naprosto dokonalý tvůrce života. Zaměřuj se po kouskách na věci, ze kterých máš lepší a lepší pocit.

Víš, že jsi skvělý? Tvá duše plesá, když ví, že si vybíráš ty sám. Je jedinečné tvořit to, co chceš a tím směrem zaměřovat svou pozornost.

Rozhodni se, co chceš a tvoř svůj život vědomě. Proměň přesvědčení a žij aktivně s tvůrčím deníkem

7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života. V tvůrčím deníku se zaměřujeme na rozhodnutí a zaměřenou pozornost.

Tvůj život – tvůj koláč. Ty si vybíráš, jaké přísady do něho dáš. A já si tvorbu koláče užívám a co Ty? Ochutnám jen, pokud se mi to bude líbit!

Radka Pastyříková a krystaly

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře