Láska – vztah mezi ženou a mužem (verze pro ženy)

Každý člověk touží po lásce. Hledá ji, hledá a ona nejde a nejde. Čím to asi bude? V každém okamžiku vysíláme vibrace, pokud nám něco „chybí“ je toho pak víc a víc. Takže něco, nebo někoho v daném okamžiku nevidíme, i když to je či ten někdo stojí před námi.

Jak získat lásku? Nejdříve začněte u sebe.

Pokud Ti láska chybí, bude to tak. Pokud vnímáš svého partnera jako člověka, který tuto mezeru doplní, tak… nedoplní.

Mým záměrem je pro TEĎ, dostat vás všechny do klidu. Být a volně dýchat, protože to, co chcete tady je pro vás.

Představ si a vnímej tu krásu, když…

Jsi klidná, volná, uvolněná s pozitivním očekáváním a on přijde. Stojí před Tebou, usmívá se, dívá se Ti do očí, dýchá ve stejném rytmu, hýbe se jako Ty, usměje se jako Ty a s Tebou. Ví, kdo jsi a nechává Tě tou, kterou jsi a to stejné poskytuješ Ty mu. Oba jste sladěni, oba chcete podobné věci, oba vnímáte svou vlastní krásu, krásu toho druhého a všech a všeho okolo. Nádech. Výdech. Jste spolu, i když jste bez sebe. Spolu naprosto dokonale umocňujete svou touhu. Spolu tvoříte větší kruh, vaše energie sílí. Váš vztah je dokonalý, tak jako jsi dokonalá Ty sama o osobě i on. Jste v kontaktu s jinými a jste si věrní. Život vás oba nadmíru baví, užíváte si ho. Protože vaše energie, když jste spolu, sílí. Spolu tvoříte mosty, spolu tvoříte světy. Jeden druhého podporujete. Nádech, výdech. Umocňujete. Ty to máš. Ty to máš. Muž, který Tě pohladí a Ty ho, muž, který Tě pochválí a Ty ho, muž, který je veselý, vstřícný, milý, milující, energický, kreativní, svobodný, krásný, ach tak krásný…. (dosaď své touhy – hraj si). Nádech a výdech. Muž, se kterým je sex, milování, spojení dvou dokonalých bytostí a splynutí v jedno tělo. Vaše dotyky jsou tím více žhavější, čím více jste k sobě blíž a blíž. Miluješ jeho tělo jako to své, a on miluje Tvé tělo jako on své vlastní. A ta touha, touha, která roste, vám oběma dává sílu tvořit dál. Protože Ty jsi on a on je Ty. Umocňujete. Umožňuješ teď. Nádech a výdech.

 

Jak se cítíš? Je Ti dobře? A tak to má být! Ano, tak to má být! Vždy Ti má být dobře, to je láska.

Ten muž je zde, protože Ty jsi tady.

Přečti si to ještě, nalaď se. Buď klidná.

Vnímej krásu tohoto prožitku, krásu těch pocitů. Miluj se tak, jako miluješ tato slova. Jsi klidná.

Buď sama sebou a vnímej tak i HO.

A tak se děje.

S láskou Radka Pastyříková.

Zákon Přitažlivosti

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře