Láska a iluze nedostatku lásky…

V našem světě, na naší planetě, neexistuje nic jiného než LÁSKA. My máme možnost se soustředit na její přítomnost, anebo nedostatek – nepřítomnost lásky.

Pro lidi je snazší zaměřovat se na to, co se jim nelíbí a zdá se, že je toho moc. A skutečně! Ono to v jejich světě roste! Vše, na co ZAMĚŘUJEME pozornost, to ROSTE. Ať se děje cokoliv láska je a bude vždycky. Tento poznatek můžeme využít v běžném životě, v rodinách, podnikání, a všude, kde se nacházíme. Je to na nás a na našem rozhodnutí. Změň přístup k lidem a věcem a ono se to všechno změní, podle tohoto nového přístupu.

Známá Lenka mi říkala, že ji přítel dost nemiluje. Co znamená v jejím měřítku ono „dost“ jsem posléze zjistila. Vysvětlila jsem jí, že on taktéž nemusí vědět, co je pro ni ten „akt“ lásky……

Všechny naše vztahy jsou o přístupu. Nikdo není nikde níž ani výš, i když si mnohdy něco podobného myslíme či nalháváme. Kolem nás je láska. Nestěžovat si a nebědovat na věci kolem sebe. V našem světě nelze nic vyloučit. Proto všechno, na co zaměřujeme pozornost, roste. Takže, i když se nám něco nelíbí, zahrnujeme to do své reality, a tudíž tomu dáváme „život“. Dokážeme tak k životu probudit mnohdy velmi nechtěné věci. Proto první věc, kterou teď udělej: VYHOĎ TELEVIZI.

Více čtěte online v magazínu FIRESTARTER:

S nadšením láskou a radostí

Radhika

http://issuu.com/firestarter.cz/docs/firestarter-12-2014/48

 

 

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře