Kyvadla, karty (výklad budoucnosti) = energie, a jak to s nimi je?

Rozhodla jsem se s Tebou podělit o mé zkušenosti a různými způsoby výkladu „budoucnosti“. Ono je celkem jedno, jestli to vztáhneš na kyvadlo, karty či další způsoby výkladu „budoucnosti“. VŽDY totiž jde pouze o TVÉ momentální VIBRACE. A přímo proto HNED TEĎ říkám: KAŽDÝ VÝKLAD JE SPRÁVNÝ. Že Ti něco nevyšlo? I přesto Ti to daná kartářka řekla v daný moment DOBŘE. A znovu: JE to pouze jen O našich VIBRACÍCH v daném okamžiku. I proto je DOBRÉ ŽÍT TEĎ (v přítomnosti).

Karty „ne-vykládám“ a protože jsem vždy měla povědomí o tom, jak „fungují“, tak jsem je ani nechtěla nechat vyložit. Ale situace se změnila a já si umožnila…. Ale PRVNÍ o kyvadle a o mně.

S kyvadlem jsem se setkala díky své mamince, která všem vždy ráda zjišťuje množství a pohlaví jejich budoucích dětí. Moje maminka na jedné akci s ženami, chtěla toto udělat i mně. Nechala jsem se přesvědčit, a tak jsem zjistila, jaké „děti“ mám s partnerem, se kterým jsem byla. Stalo se to, že jsem pak zjistila, že s ním být dál nechci. Sama jsem si vzala kyvadlo a na sobě zkusila, jak to s těmi dětmi dál mám. A stalo se to, co jsme v ten moment ani netušila – děti změněny. V ten moment jsem měla šok. Připadalo mi, že jsem dané děti nějakým způsobem ovlivnila a ony se snad nenarodí. Až jsem si uvědomila, že to, jaké děti a kolik dětí, budete mít, ovlivňují muži a jejich „energie“. Takže pokud žena změní partnera, tak má pak děti shodné s ním. A já, když už nebyla ve vztahu, měla děti jiné. (S těmi energiemi je to ještě vtipné….o tom možná jindy.) Ale od té doby jsem si začala „povídat“ s kyvadlem. Ne, na předpovídání „budoucnosti“, ale ve smyslu toho, jestli už jsem s danou věcí sladěná či ne…JAK jsem psala, jsou TO VIBRACE=ENERGIE.

 

Jak jsem začala nakukovat „pod pokličku“, tak mě napadlo, že si nechám vyložit karty. Kolem mě jsou lidé, kteří to dělají, tak půjdu do toho. Něco „vyšlo“ skvěle. Ale, co se dělo u jedné mé známé bylo pro mě i pro ni úžasné (můžu potvrdit podle výrazů tváře a údivu a následného poděkování za výklad).

Známá vykládala karty tak, jak je zvyklá. Poprvé zažila věci, že i ty „negativní“ karty nebyly s „negativním“ výkladem, ale hodně jiným a pozitivním. Já jsem si říkala, že když mohu ovlivňovat kyvadlo a komunikovat s ním, že to půjde i s kartami. Tak jsem na výklad, který jsem nechtěla, řekla: „Já to nechci. Podívej se znovu.“ První se nechápavě dívala a poté ještě víc nechápavě dodala: „Ono se to mění! Je to jinak!“ A já na ni: „Máš pravdu, protože já chci něco jiného.“ 🙂

A poslední mnou vytáhlá karta je něco božského, co jsem umožnila říct jejími rty. „Tak Ty můžeš opravdu všechno! Ty můžeš opravdu to, co chceš!“

A víte co? ANO, MY (TY MŮŽEŠ) MŮŽEME OPRAVDU VŠECHNO BÝT, MÍT, DĚLAT, CO CHCEME! A TAK TO JE!

JÁ, TY, MY jsme tvůrci, stvořitelé tohoto nádherného světa a vesmíru.

Takové krásné věci dokážeš Ty. Záleží, jaký výklad si umožníš. 🙂

Tak co? ROZHODL/A ses? Záleží vždy na Tvém rozhodnutí.

Všechno jsou vibrace! Pouze Tvé vibrace a následné umožnění toho, co chceš nebo nechceš.

Já jsem radostný záměrný a vědomý tvůrce svého života.

Zákon Přitažlivosti

 

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře