Hudba mého srdce v metatronově krychli – naslouchej

Je mnoho způsobů “správného” žití. Všichni něco dělají  a něco učí, jenže zde není nic, co bys musel být “naučen”, ve skutečnosti není nic, co bys nevěděl. Přílišná kontrola toho, jak “správně” žít, Tě odvádí od TVÉ podstaty. A stejně máš uvnitř pocit, že řídit se nějakými přesnými radami, pravidly atd. není pro Tebe TO “vhodné”. Srdcem TO CÍTÍŠ jinak. A TVÉ SRDCE “PRAVDU” ZNÁ – POSLOUCHEJ HO. UMOŽNI mu TO VEDENÍ a PREFERUJ TO, CO CHCEŠ (předtím, co nechceš). BUĎ si VĚDOM TOHO, co JE pro TEBE to NEJLEPŠÍ – PREFERUJ TO, CO CHCEŠ. VŽDY MÁŠ NA VÝBĚR.

V OČÍCH ZDROJE JSME HODNÍ TOHO, ABYCHOM ZAŽILI KAŽDOU ZKUŠENOST – TO JE BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA. Ještě jednou – V OČÍCH ZDROJE JSME HODNÍ TOHO, ABYCHOM ZAŽILI KAŽDOU ZKUŠENOST (říkáš si, že jsi cenný nebo ne?!). Skutečně každou zkušenost ze svého ZDROJE můžeš zažít – to je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA.

CO JE VE STŘEDU – to SE POČÍTÁ! 🙂 Proč je srdce ve STŘEDU Tvého TĚLA? CÍTÍŠ ten “DŮVOD”?  Veď rovnocenný a láskyplný dialog se svým srdcem.

Obraz “Hudba mého srdce v metatronově krychli” je volný a očekává svého majitele.

Obraz hudba mého srdce Radka Pastyříková

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře