Festival Evolution prostor plný možností

O víkendu se v Praze děly věci! Jednou z nich byl festival Evolution. Evolution je prostor, plný možností – místo, kde naleznete informace o osobnostním rozvoji, o zdraví, jídle, kráse, radostí, duchovnu, hudbě, malování, tancích, vzdělávání, o tvoření vlastního života. Poznáte a setkáte se zde se zajímavými inspirujícími lidmi a myšlenkami, kterými žijí. Stanete se součástí příběhů dalších lidí a oni vás v daný moment obohatí svými zážitky, zkušenostmi. Pro mě je Evolution prostor plný bohatství, hojnosti po hmotné i nehmotné stránce. Za mne je to nejlepší festival a tento rok nás čeká poprvé i na podzim, že by jsme tam taky byly s povídáním (Zákon Přitažlivosti či Atlantské světlo)?

Festival Evolution 2017 Výstaviště Holešovice

Naše tvoření bylo od příjezdu do Prahy velmi příjemné. Naslouchala jsem intuici, a tak jsem při kupovaní vstupenky šla do nejzazší řady plné lidí. Najednou za námi slyšíme mužský hlas: “Chcete vstupenky? Já vám dám dva volňásky…” Muž nám položil vstupenky do ruky. Stihla jsem jen zakřičet do dálky “děkuji”, protože hned zmizel. Tak jsme příjemně překvapeni šli do areálu. Před vchodem nás čekalo pár stánků a mezi nimi čistě náhodou jedna skvělá česká firma Phytos s esenciálními oleji, které jsem si chtěla koupit (oleje jsou výborné, doporučuji). A tak jsem si stihla nakoupit ještě před zahájením festivalu.

Na festivalu jsem byla svědkem úžasného zhmotňování, manifestace toho, co si člověk skutečně přeje. Zaujala mě přednáška Alexandra Senchenka, a čistě “náhodou” jsem ji stihla. Nepřišla překladatelka a tím to začalo… Zhmotňování přání v přímém přenosu. Na pódiu se objevil skvělý muž, kterého znám přes překlady videí Abrahama a Esther Hicks. Byl skvělý. David rozuměl tématu, byl klidný a navíc byl ve svém vortexu, a tak ho lidé zbožňovali. Přednáška byla o Zákonu přitažlivosti a 6 klíči, kterými se řídí přitahování toho, co v životě chcete (se mnou jich v tvůrčím deníku máte 7). Jedním slovem: Inspirace! Více v dalším článku.

Alexandr Senchenko a David Formánek

Byla zde spousta zdravého jídla a RAW jídla. Oceňuji firmy, které tvoří tyto zdravé věci a seznamují lidi s tím, jak skvěle chutnají plody přírody. Velmi jsem si zalíbila raw zmrzliny RAWITO, které jsou dokonalé a čokoládovou, brusinkovou nebo kokosovou si určitě zamilujete i vy. Ochutnala jsem nové raw čokolády a skvělé produkty z kokosového masa od Mladého kokosu. Jedinečné.

SuveReno a Radka Pastyříková

Vždy se ráda potkám se skvělých člověkem, kterým SuveReno je. Pár let poslouchám jeho vědomé texty a líbí se mi, že nás spolutvůrce směřuje na myšlenky a pocity, při kterých se cítíme dobře. Děkuji Ti SuveReno, za to, co tvoříš a inspiruješ všechny kolem sebe. Životní příběh SuveRena je velmi zajímavý. Chcete-li poznat, jak se dá změnit realita o 100% procent, tak si přečtěte jeho knihu.

Ivo Toman a Radka Pastyříková

Zde poznáte mnoho možností, kterými můžete obohatit svůj život, svoji osobnost, své zdraví, radost, bohatství. Každý si zde vybere to, co mu patří, to co si přitahuje.

Na festivalu Evolution jsem si přála být a opět jsem tam byla, a já děkuji všem tvůrcům, všem dobrovolníkům a všem, kdo inspirují druhé. Velmi se těším na další festival Evolution, na přednášky, inspiraci, na dobré věci, skvělé lidi a setkání s přáteli v Praze.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře