Co chceme… Jsme JEDNO (ta)

Tento příspěvek je trochu odlišný od jiných příspěvků (asi pochopíš). V minulých dnech jsem se pohybovala v Praze a jejím okolí. Viděla jsem hodně krásných míst, historických, přírodních památek a setkala se se skvělými lidmi (Petr, Pavel, soběstačnou komunitou vitariánů Vila Flora a byla v přítomnosti skvělé kamarádky Lenky – děkuji vám všem).

Zákon Přitažlivosti

U stěny Johna Lennona (a nejen u ní) jsem si uvědomovala stále více, jak všichni, ale všichni touží po lásce, míru, klidu a všichni mají svá přání, které nepřejí nejen „sobě“, ale „všem“. Tady se trochu zastavím: PŘÁT V PRVNÍ ŘADĚ SÁM SOBĚ, znamená, že v ten moment TO PŘEJEME VŠEM (TY JSI TOTIŽ VŠE/CHNO/všiCHNI). Včera mi jeden známý napsal, že mám kolem sebe dobré lidi a já mu s úsměvem odpověděla: VŠICHNI JSOU DOBŘÍ. Tyto věci spolu hodně souvisí.

Putováním kouzelnou PRAHOU, a všímáním si různých míst, kde můžeme zanechat svá přání, touhy, chtění a hlavně „VÍRU“, že vhozením mince, napsáním vzkazu či dotykem na některé ze soch, se naše přání splní, mně přišlo velmi silné spojení toho, jak jsme VŠICHNI JEDNO a zároveň DOBŘÍ. DOBRO A LÁSKU v druhých osobách si uvědomuji už dlouho, pocit, že jsme JEDNO, vím a cítím taky již nějaký „ČAS“, ale tímto vedením myšlenek jsem zase více v souladu se svým ZDROJEM (co/kdo je zdroj bude v dalším příspěvku). Z pohledu naší vnitřní bytosti (vyššího JÁ) není nutné dělat žádnou z těchto činností, stačí „jen“ pociťovat radost. Dovedeš si představit kolik takových přání po celé Praze (a nejen v Praze) je? Cítíš, že LIDÉ CHTĚJÍ TO STEJNÉ JAKO TY – BÝT ŠŤASTNÍ (mít kolem sebe šťastné, zdravé osoby, rodinu)? Od „BÝT ŠŤASTNÝ“ už se dále odvíjí – láska, mír atd. PŘIPADÁ TI TEĎ, že je někdo ODLIŠNÝ? ŽE SE NESHODUJEME VE SVÝCH PŘÁNÍCH, TOUHÁCH a že NĚKDO NENÍ DOBRÝ? – Když každý chce být ŠŤASTNÝ. Přeješ sám sobě či jiným něco jiného? To, co přeješ druhým – přeješ zároveň i sám sobě (ale o tom jsem už psala a mluvila). Jde o silné uvědomění JEDNO a posílení toho, neodsuzovat – co si přeješ, co chceš? Cítit se dobře, a na to je vhodné TEĎ. Vykouzli si úsměvem na tváři tím, co máš rád/a. UDĚLEJ SI ČAS NA SEBE A UVĚDOMUJ SI TEN DAR, KTERÝ MÁŠ – že JSI TEĎ A TADY. A není nutné psát své přání a někam je házet. TVÉ TOUHY VESMÍR SLYŠÍ, AŤ JSI KDEKOLIV a čím VÍC S NIMI (se svým ZDROJEM) budeš v SOULADU, tím víc a víc je hmotně uvidíš.

Oceňuji, že tolik lidí, že všichni lidé, chtějí lásku, štěstí…a všechno, co chtějí – spojuje nás TO, všechny MYŠLENKY a TOUHY NÁS SPOJUJÍ a vedou k uvědomění, že jsme JEDNO. To je ŽÍT V SRDCI A V SOULADU – žádné rozdíly, jsme stejní a tím dobří.

 

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře