Bosenské údolí pyramid aneb cesta k pyramidám jako splněný sen

Na začátku roku 2016 jsem si vytvořila nástěnku vizí, na kterou jsem mimo jiné nalepila první fotku z letáku o Bosenských pyramidách. Tato fotka obsahovala i malou fotku doktora Semira Osmanagiče – objevitele a hlavního archeologa nejvyšší a nestarší pyramidy světa v Bosně. A my jsme se s ním v Bosně potkali. V druhé vlně tvoření jsem si napsala do svého tvůrčího deníku, co si přeji ohledně pyramid v Bosně. (pozn. O visionBoardu a tvůrčím deníku je více informací v tvůrčím sešitě “7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“).

Proč Bosna a pyramidy?

Od dětství miluji pyramidy a přírodu. Při psaní příběhu ohledně bosenských pyramid jsem měla několik záměrů – být tam s úžasnou partou (i se svým přítelem), zažít pyramidy i trochu jinak a “být za oponou” (tak trochu možná i archeolog, vždyť to bylo jedno z mých dětských vysněných povolání), vidět osobně doktora Semira Osmanagiče, být v údolí Ravne – v tunelech, na pyramidě Slunce a Měsíce a vidět i jinou část Bosny a Hercegoviny než jen město Visoko – kde jsou právě pyramidy (napadlo mě vidět Mostar, Medžugorii, vodopády v Kravici, i Sarajevo a silné kamenné koule či obelisk).

Pyramida Slunce

Co se splnilo, a jak to postupovalo do hmoty

Začalo to tím, že jsem na facebooku sledovala magazín, který jsem objevila před x lety, když jsem chodila na základní školu. Tento magazín mě velmi oslovil a já si zamilovala rady ohledně léčení a taky mnoho záhadných věcí, o kterých seznamovali čtenáře. V magazínu je hodně informací ohledně objevů pyramid nejen v Bosně. A tak  jsem si jednoho dne  všimla, že hledají dobrovolníky, kteří jim pomůžou vytvořit v údolí Ravne 2 projekt “Energie spirál”. Mé tělo se rozkmitalo a já cítila obrovské zaměření energie tímto směrem. Ozvala jsem se na výzvu a chtěla další informace. Zjistila jsem, že chtějí 3-4 dobrovolníky. Chtěli, ať se dopraví sami, protože členi redakce odjíždí o několik dní dříve. Bylo to tak silné volání, že jsem zaměřila pozornost na to, tam být. Sama jsem netušila, co vše se seběhne, a jak…

Tvůrci projektu energie spirál v Bosně

Na mou výzvu ohledně dobrovolnictví v Bosně na facebooku zareagovalo celkem 9 lidí. Někteří to vzdali hned, jak slyšeli podmínky (a to já úplně přesné podmínky taky neznala). Někoho jsem nechala “v pořadníku”. Tři kamarádi, projevili zájem jet a případně i řídit. “Super,” říkala jsem si. Teď ještě sehnat auto a hlavně, ať jede i můj přítel. Něco mi pořád říkalo, ať nejezdím, pokud nepojede on (na cestě jsem pochopila proč ty vzkazy). Věřila jsem, že pojede, protože jsem nás tam “viděla” spolu, i s těmi kamarády. Věřila jsem, že se sejde parta, která bude přátelská, ochotná pracovat a tvořit, objevovat a jezdit na výlety. Půjčili jsme auto v půjčovně na cestu 900km v partě lidí, o kterých jsem toho moc nevěděla (po různých vhledech viděla jsem věřila, že je a bude vše v pořádku…I přesto to byla jízda…). Předem říkám, že kluci byli skvělí, vždy se vrhli do práce a skutečně si mákli při kopání i zasypávání spirál. Jsem za ně velmi vděčná. Skutečně se zhmotnil nejlepší tým. Kluci měli brzo hotovo, a tak jsme mohli výletovat. I já jsem přidala ruku k dílu, sbírala kameny a upravovala kameny, natírala a další věci (to, ať víš, že jsem taky něco dělala – 🙂 smích). Ovšem, vraťme se k cestě…

Synchronicity po cestě do Bosny

Kamarád Tom zařídil auto v Brně, přijel k nám o hodinu později (předání auta probíhalo na poslední chvíli). A něco se mu na autě nezdálo. Upřímně mně taky ne. Vyšla jsem ven, vynést odpadky zrovna v moment, když zaparkoval – synchronicita. Nechali jsme auto zchládnout. Nachystali si svoje věci do auta a rozhodli jsme se jet pro kluky, kteří měli dojet do Otrokovic (my jsme jeli ze Zlína). Zajímavé je, že vlak kterým jeden z nich jel měl zpoždění, což i přesto vycházelo tak, že jsme se tam potkali chvíli po tom, co přijeli (synchronicita – Tom měl zpoždění s autem a kluci taky, takže nikdo na nikoho nemusel dlouho čekat)… A jelo se. První měl řídit můj přítel – díky bohu zkušený řidič. A pak se kluci nějak dohodli na střídání… Při jízdě jednoho kamaráda jsem zažila různé pocity (opravdu se ve mně ozýval i strach a kontrolovala jsem myslí auto, ať jede co nejbezpečněji). Můj přítel to pak nevydržel a raději ho vystřídal. No to jsem netušila, jaká bude cesta z Bosny, protože dávám lidem více šancí, tak jsme ho nechali řídit i nazpátek – na dálnici…(o tom později).

pyramidy Visoko

Dojeli jsme do Bosny – přivítala nás velkým deštěm

Místo spánku jsme se po krátkém zabydlení vydali s ostatními tvořiteli do údolí Ravne 2, kde bylo pro nás nachystané místo na zabudování energetických spirál do země. Údolí Ravne 2 je velmi jemné, energeticky ženské, skrývající mnoho pokladů – já tam třeba nalézala krystaly, někteří staré mince… Kromě těchto drobností je zde spousta jiných věcí – tunelů, energetických zářičů a vzkazů z jiných světů/dob/realit/dimenzí (každý, jak sám věří na čas a prostor). Má velmi silný uzdrající a ladící potenciál. Jednoduše toto místo ještě zažije své zlaté časy.

Spirály v zemi

Tajemné setkání a odpověď na mou otázku

Já jsem si zažila různá, krásná setkání, s odpovědí na otázky. Setkala jsem se s jednou napojenou ženou, která řekla, že má odpověď na mou otázku (mluvila anglicky) a odpověděla mi přímo na to, co jsem se ptala před cestou – the magic time!

Přitáhnutí informací a dalších výletů

Parta kolem WM Magazínu (magazín, ve kterém se dočteš o pyramidách a dalších skvostných projektech) byla úžasná, něco jsme se dozvěděli i od nich, i když množství vtípků některé informace znehodnotily. 🙂 Viděla jsem cca 80% toho, co jsem chtěla – Ravne, tunely, Pyramidu Slunce, Měsíce, Mostar, Medžugorii, vodopády v Kravici a kolem Sarajeva jsem projeli. Nestihli jsme kamenné koule a obelisky. Věřím, že se do tohoto ráje znovu podívám. Vytvořili jsme s kamarády krásný projekt – který podporuje energii. Do spirál jsme vložili i mužské a ženské krystaly, a kluci vytvořili skvělé přírodní lavičky. Kamarád Tom dělá řemeslnné práce, a tak věděl přesně, jak má co tvořit – díky za něho. Byla to jízda, na kterou se vzpomíná. Bylo to něco úžasného, a já jsem za to vděčná. Příroda v Bosně je náderná, čistá a svá.  Moc jí přeji, jak si uchová svoji přirozennost (víme, jakou má historii Bosna a Hercegovina). Přesto, že mě někteří ezo přátelé varovali, že jsou tam těžké energie (ne příliš pozitivní), já zažila moc krásnou Bosnu – s přátelskými lidmi (i přímo obyvatele Visoka – velmi milí lidé) a přírodu jako takovou jsem vnímala jako čistou (přesto, že vjemů a vhledů jsem měla mnoho).

Kravica vodopády

Cesta zpět… poznala jsem nepoznané

Popisovat Ti to podrobně? Byla to jízda, kdy nás několikrát na dálnici málem smetlo auto. Byla jsem vzhůru celou cestu po chorvatské dálnici a žádala o podporu a příjezd v bezpečí do ČR. Ano, byli jsme po cestě zpět trochu ve stresu a někteří i ve strachu (no to víte, když tam kluci jeli i díky mně, chtěla jsem, ať se všichni vrátíme ve zdraví domů). Po několika hodinové noční cestě jsme dojeli do ČR. No měli jsme drobnou nehodu – naštěstí v ČR a naštěstí jen na autě. Zaplatili jsme část opravy auta a pneumatiku. Byla jsem vděčná, že jsme ve zdraví přežili. Během cesty jsem poznala, co to je být vděčná za život, oceňovat ho a zaměřovat se na to, co chci (bezpečně dorazit a zůstat všichni zdraví – na auto jsem nějak zapomněla).

A co Ty a Bosna?

Jeď do Bosny – pyramidy a tunely uzdravují na tělesných i nefyzických úrovních. Je to velmi silové a kouzelné místo. Navštiv údolí Ravne 2, námi vytvořené místo se spirálami a naciť si jejich působení přímo na svém těle.

Zhmotňovali se mi různé přání – mimo jiné jsem si do příběhu psala, že chci, aby kluci zažili i pravý bosenský oběd s místními – a to se nám podařilo víckrát 🙂 Dokonce při jednom z obědů s námi byl i doktor Semir Osmanagič. Skvělé, moc tomuto projektu přeji úspěch. Přeji úspěch každému, kdo ukazuje, že VŠE JE JINAK a žádná historie, jakou nás učili ve škole neexistuje… Good Luck! Hodně štěstí a Ty si užij tu jízdu. 🙂

A jak můžeš vědomě přitahovat to, co chceš? Získej tvůrčí sešit “7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života” a buď tvůrcem svého života.

Děkuji všem synchronicitám. Tato cesta bylo splněné přání. Několik splněných přání a já si přeji opět se tam podívat a užít si pyramidy, Bosnu zase trochu jinak…

Megalit Ravne 2

Děkuji vám všem – milí spolutvůrci. O energiích spirál a pyramidách v Bosně se dočteš ve WM Magazínu. O pyramidách v Bosně nalezneš více informací i v překladu knihy od dr. Osmanagiče.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře