Atlantské světlo – spojení síly barev, světla, krystalů a jejich účinky

Dar léčivých frekvencí světla a barev na naše těla používali lidé již ve Starověkém Egyptě, Číně, Řecku či Indii. Chromoterapie, colorterapie, uzdravování pomocí barev, je známo i z Atlantidy, kdy lidé spojovali se světlem i energii krystalů. A tak vznikla Atlantská hůl, která je inspirovaná právě Atlanskou vizí harmonizace lidské těla na fyzické i energetické rovině. Naše znalosti z Atlantidy a změny v energetické mřížce planety Země nás navrací k moudrosti, kterou v sobě máme zakódovanou mezi níž je i uzdravování pomocí barev.

Proč chromoterapie a Atlantské světlo? 

Vše kolem nás je energie, vibrace. Barvy a světlo patří k harmonizačním prostředkům odnepaměti. Barvy jsou spojené s naší náladou, s našimi čakrami, aurou a tělem. Barvy nalezneme v přírodě a působí na nás podle své vlnové délky a frekvence. Tyto věci jsou pro nás mnohdy neviditelné, a tak si působení barev uvědomujeme díky pocitům na svém těle, vlastní intuici a změnou nálady.

Spojení energie přírody v barvách, světle a krystalech

Barvy

Frekvence barev ovlivňují naši náladu, emoce, zdravotní stav a naše záměry. Barvy jemně uzdravují náš organismus. Každý stav lze vyrovnat a harmonizovat celý energetický systém.

Světlo

Lidské tělo je naplněno světlem. Světlo nás naplňuje radostí a životem. Posvícením na naše tělo a čakry uzdravujeme jeho části a přinášíme harmonii do celého organismu.

Krystaly

Krystaly umocňují uzdravující energie v chromoterapii. Krystaly posilují záměry a obsahují v sobě informace, které nás spojují s přírodou a se Zdrojem. Používáme čistý krystal křemene.

S čím vám Atlantské světlo pomáhá?

Působení světla, barev a krystalů je ověřené staletími. My znovu objevujeme dary, které jsou tu pro nás.

  • Působí na čakry a jejich harmonizaci. Dochází tak uvolnění bloků a tím přirozeně k čištění organismu.
  • Uzdravuje tělo – působí na chřipku, bolesti kloubů, kožní věci, nervy, zažívací systém aj.
  • Uklidňuje a působí dobře na psychiku jedince. Uvolňuje emoční stavy.
  • Posilují schopnosti uzdravování těla.
  • Uvolňuje mysl a slaďuje lidi s jejich záměry.
  • Navyšuje pocity lásky, radosti ze života.
  • Rozvíjí vlastní sebelásku – sebejistotu, důvěru v sebe sama, vědomí sebe sama.

Pomáhá dětem i dospělým.

Zajímá vás více o účincích na čakry a jejich harmonizaci pomocí barev Atlantského světla? Ozvěte se mi

atlantské světlo

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře