A tak jsem přešla přes žhavé uhlí… Co, to pálí?

Shrnout tolik zážitků a pocitů do jednoho slova? Hmm… poslední dobou se mi stává, že to, co vnímám a cítím, je našimi slovy nepolapitelné. A tak si umožním to trochu rozepsat.

Zažila jsem něco pekelného. 🙂 Ačkoli jsem si původně myslela, že jdu především pro zážitek přechodu žhavého uhlí, ve skutečnosti jsem si „odnesla“ mnohem víc. A víc než samotný přechod pro mě byl důležitější obřad (bubny, oheň, tanec a ohnivá meditace).

Velmi silným zážitkem pro mě byla již ohnivá meditace. Nádherně podmanivá hudba indiánů a k tomu různé obrazy, a co víc? Dokonce „čichové“ vjemy. Tančila jsem jako šaman v Jižní Americe u ohňů, sladěná s přírodou a vším okolo, dokonale v přítomném okamžiku, a k tomu jsem skutečně cítila oheň. Zážitek „cítím oheň“ (čichově) byl tak silný, že jsem se musela jít podívat z okna, jestli někdo pod okny něco nepálí 😀 (ano, pod okny, tato meditace byla totiž uvnitř budovy). Teď se tomu směji. Náš mozek dokáže božské věci a všechno si užívám. Ohnivá meditace je jeden z rituálů, které Tě připraví na samotný přechod. Další úžasnou přípravou jsou bubny, tanec u ohně, pokřiky a věci, při kterých se můžete úplně uvolnit a být v TADY A TEĎ. A bubny a tanec, ten já si užívám. V těchto letních měsících se mi podařilo bubnovat víckrát – skvělé.

A jaký byl ten přechod?

Rychlý… 🙂 Jestli to pálí? Levá noha by řekla, že ne, pravá se na chvíli lekla, ale všechno bylo v pořádku, žádné popáleniny nic takového. Nožky v pořádku, já v pořádku. Tímto rituálem mnoho lidí zkouší překonat strach, obavy a posunout se dál. Vím, že přejít přes žhavé uhlí zvyšuje lidem i sebe-vědomí. Každý posun dál, každý krok dopředu je důležitý, proto ANO, je to něco, co mohu s radostí doporučit dál – ať už jdete překonat strach, posunout se dále, zvýšit sebevědomí nebo si jen užít daný okamžik (případně jak já, užít si celý proces a pobýt vědomě v TADY A TEĎ). Pro ty bubny, pro tu meditaci, pro ten přítomný okamžik, pro-to, že JSEM, bych do toho šla znovu.

Ivo Janeček to umí. Božský tvůrce, který využívá i moji srdcovou záležitost (kvantovou fyziku) – děkuji za to.

Za celý úžasný zážitek vděčím skvělým lidem – celé rodině Matoušů, Ivo Janečkovi, úžasné božské Ivance Školudíkové, mé spřízněné duši, se kterou mám ten nejsilnější pocit Jedno-ty, Jirkovi Pavlíkovi – vážím si Tě, děkuji za vše, a dalším dokonalým lidem, kteří vytvořili úžasnou atmosféru klidu, lásky a pohody – všichni jste/jsme boží.

Na celé akci, která proběhla díky manželům Matoušovým, jsem si toho zase více uvědomila. Tyto uvědomění se promítnou i v budoucích příspěvcích. Mým záměrem je být sama sebou, radovat se, mít se stále ráda, protože to jsou věci, které „pomáhají“ dál (zaměřit se na radost a řešení).

Děkuji. Děkuji. Cením si všeho proběhlého.

Já jsem Radka – radostná tvůrkyně svého života, na této mocné planetě, v této mocné realitě a v tomto mocném TEĎ.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře