9 tipů, jak manifestovat své sny

Je krásné a příjemné vnímat kolik lidí má zájem a chuť užívat svůj život naplno ve své moci. 

Víš o tom, že zhmotňuješ úplně všechno, co žiješ? Čím jsi? Víš to? Možná teď vnímáš velké vnitřní ANO. Což je skvělé. Ovšem tvoříš a projevuješ svůj život vědomě?

Možná jsi na stránkách poprvé. Možná jsi již někdy slyšel o Zákonu Přitažlivosti. Možná zrovna teď máš pochopit… Jaký máš záměr? Chceš odpovědi?

Pyramida Slunce v Bosně

Jak se projevuje manifestace ve hmotě?

Vědomé uvědomování toho, že zažíváš v daný oka-mžik to, co sis myslel, či vnímal svými pocity, svými myšlenkami a uvědomováním věcí. Co se zrovna teď děje? Souhlasíš s tím, co máš ve své realitě nebo to nepřijímáš? A jak to změnit?

Manifestace je zhmotnění myšlenek, vnuknutí ve hmotě. Někdy je to synchronicita toho, že jsi ve správný čas na správném místě. Jindy dostaneš darem to, co sis přál. A nebo se ti děje něco tak “šíleného”, že by to Tvůj mozek opravdu nevymyslel… a nebo vymyslel? Stačí mít záměry, a pak už jedeš na vlnách v souladu se Zdrojem, se svým Vyšším Já a svými touhami.

K zhmotňování ve hmotě dochází v situaci, když je vše připraveno a my jsme připraveni a otevření naše přání přijmout. Jak na to?

9 tipů, jak manifestovat své sny

 1. Mám záměr a znám své sny.
  • Zní to vtipně… Znáš své záměry a sny? Chci, ať si stále více lidí uvědomuje to, co je jejich záměrem a jaké mají sny. Ať jsou vděční za to, že se jim zhmotňují a ať si svých zhmotněných věcí jsou vědomí.
 2. Jsem vděčný za cestu, která k naplnění mých snů vede.
  • “Prožívám radost a vděčnost z toho, kde jsem zrovna teď. Užívám si cestu, na které jsem a těším se na to, kam směřuji.” Proč? Zvýší to Tvé vibrace a sladí Tě to s Tvými záměry.
 3. Své sny si zaznamenávám.
  • “Chci cítit svou energii. Prožívám život naplno a má sny jsou mým hnacím motorem, je jich stále více a více.  A tak si své sny zaznamenávám, ať mám přehled, o těch naplněných a můžu rozvíjet další.”
 4. Zaznamenávám si VDĚČNOST.
  • “V rukou mám celý svůj život. Cítím vděčnost za cestu, která tvoří stovky, tisíce dalších a dalších snů.” Zapisování si vděčností je velmi MOCNÁ činnost a zaměřování pozornosti.
 5. Zaměřuji svou pozornost tam, kde se mi to líbí.
  • “Mé sny a touhy mě podporují. V mé realitě je spousta věcí, které mé sny podporují. A já zaměřuji svou energii, a tím pozornost na to, co mě podporuje a umocňuje mé krásné pocity.”
 6. Každý projev ve hmotě náležitě oceňuji.
  • “Oceňuji to, co jsem si do teď zhmotnil a oceňuji to, co se děje nově v mé realitě. S láskou oceňuji nynější proměny v mé realitě.”
 7. Důvěřuji Vesmíru.
  • “Věřím vesmíru v tom, že mě podporuje a dává mi vždy to nejlepší. To, co mně umožňuje přijímat, pochopit a růst. Vesmír mi vždy dává to nejlepší v daný oka-mžik – stále mám zaměřenou pozornost na své přání.”
 8. Umocňuji a rozmožuji své touhy.
  • “Pro pocit plného života se mohu rozhodnout, jestli budu žít v lese, ve městě, na pláži, v mrakodrapu, v autě či kdekoliv se mi to líbí, a cítím vzrušení. Každou touhou, kterou vysílám do vesmíru, dávám najevo, že jsem zde, abych tvořila ve hmotě to nejlepší, co mohu – vybírám si vědomě to, co chci.”
 9. Mé rozhodnutí zhmotňuje sny. Jsi plně rozhodnutý žít své sny?
  • “Vše mi dává větší a hlubší pocit života, vědomého uvědomování šťastného bytí. A vše je SPRÁVNĚ, protože jsme se tak ROZHODL.”

Své bytí můžeš ovlivnit jen v tomto přítomném oka-mžiku…

Co si vybereš?

Zajímá Tě Zákon Přitažlivosti? Stáhni si 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života a tvoř svůj život vědomě a hravě.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře