7 tipů, jak se mít ráda s příběhem o sebelásce

Pozitivní, láskyplný vtah k sobě působí na náš život a vztahy s druhými lidmi. Máme možnost proměnit své myšlení a vytvořit si k sobě vědomý láskyplný vztah. A tímto se změní vibrace, kterou vyzařujete (i nevědomě) do okolí a přitahujete si díky ní lidi, situace, věci. A tak působí Zákon Přitažlivosti, kterému se aktivně věnuji v tvůrčím deníku 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života.

Láskou jsme vždycky. V našem vnímání ji můžeme cítit jako “radost, hojnost, nadšení, naplnění”, a nebo jako “nedostatek – to, co se člověku nedostává”. Pokud pociťujete druhý pól, je dobré začít aktivně měnit své myšlení a transformovat tak své pocity, ať jste si lásky vědomí v každém okamžiku. A pak je dobré lásku vyživovat, k tomu dostanete ode mě dnes dárek v podobě transformačního textu (krátké meditace, kterou můžete vyživovat vědomí své sebelásky).

Jak se mít ráda? 7 tipů je zde pro vás.

  1. Uvědomovat si, co CHCI, a tak druhým lidem dát jasně najevo, jak se se mně mají chovat.
  2. S prvním bodem souvisí další bod – říkat asertivně “ANO” nebo “Ne”.
  3. Pustit veškerou minulost a od-pustit. Pustit všechna dramata, křivdy, zlost a další pocity, a zaměřit se stále více a více na pozitivní pocity (dovol si své tempo a vědomě věci pustit).
  4. Převzít odpovědnost za jakýkoliv pocit, a když se někdy objeví jiný než pozitivní pocity – vědomě ho rozklíčovat a posunout se k pozitivnímu.
  5. Milovat své tělo a oceňovat každou jeho část, která je zdravá, vypadá dobře (líbí se vám nebo okolí). Všímat si ho, pohladit, obejmout, cvičit, tančit, skákat, smát se, dýchat, dýchat, dýchat.
  6. Proměnit vzorce myšlení, které neslouží. Změnit slova “MUSÍM/MĚLA BYCH/SAMO “SETO”/VŽDYCKY” na aktivní slova “MŮŽU/UDĚLÁM/VYTVOŘÍM/DĚJE SE“.
  7. Přestat přemýšlet nad tím, co si bude myslet někdo jiný o vás nebo o tom, co děláte. Nechat každému člověku jeho vlastní hru a příběh, i on může kdykoliv svůj příběh změnit.

A teď DÁRek – transformační příběh o lásce k sobě:

“Je krásné pozorovat své příjemné myšlenky a s nimi spojené pozitivní pocity. Cítím lásku a jsem naplněná láskou. Užívám si život v tomto fyzickém těle, které je mým posvátným chrámem. Jsem vděčná, každé buňce, která plní cenné funkce a jejich hojnost tvoří mé krásné tělo. Mé nohy jsou úžasné, líbí se mi má hebká pokožka. Jsem jim vděčná za to, že díky nim chodím po tomto krásném světě. Užívám si i pohled na tento svět, a tak cítím vděčnost za své oči. Jsem ráda a líbí se mi, že slyším různé tóny, vibrace a hlasy. Líbí se mi různorodost, která je venku a i ve mne. Cítím podporu vesmíru. Vím, že mi všechno vychází. Cítím lásku a láskyplnou energii, která mne vede a plně důvěřuji své intuici. Jsem vděčná všem viditelným i neviditelným pomocníkům, které mám ve svém životě. Oceňuji sama sebe za každou věc, kterou vykonávám každý den. Protože vše, co dělám je důležité a já tvořím věci vědomě. Děkuji Ti. Miluji Tě.

Tento text můžete používat jako afirmaci, číst si ho. Zaměřovat na něho pozornost a prociťovat to, co s vámi ladí nebo i neladí, ať víš kam chceš zaměřovat pozornost.

O tvoření vlastní reality v souladu se Zákonem Přitažlivosti se více dozvíš v tvůrčím sešitě 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života nebo v mém studiu “Šťastné Já” osobně.

Radka Pastyříková

Líbí se Ti článek? Sdílej ho s přáteli na facebooku. Děkuji.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře