7 tipů, jak na to aneb pozitivní myšlení není všechno

“Rady, jak mám myslet pozitivně? Ráda bych se to naučila…” Jeden velmi častý dotaz od žen i mužů. Skvělé na tom je, že chcete myslet pozitivně a víte to. A teď udělat krok k tomu, žít to ve skutečnosti a být šťastní. Co se od vás chce? Pravidelnost a akce. Chci myslet pozitivně! – Tak začnu, a to i drobnostmi. Každá drobnost se počítá, a vznikne velkolepé dílo – vaše šťastné já. Třeba oceněním nádechu a výdechu…

Jak začít? 7 tipů pro vás

  1. Sepiš se sebou smlouvu, kterou budeš chtít dodržet! Napiš si, jak se chceš cítit, co chceš zažít v pozitivních větách. A teď si připiš, co se stane, když nebudeš dodržovat pravidelnost. Ať je to něco, čeho se bojíš nebo co Tě bude motivovat ke změně. Zeptej se ve svém okolí: Co bych podle Tebe nesplnila? Čeho se nechci vzdát? Co bych neudělala? Můžeš se inspirovat odpovědí a dát si to jako výzvu při nesplnění pravidelného pozitivního jednání. Pak si napiš, co pro sebe uděláš, co si dáš za dárek, když se začnou objevovat pozitivní změny.
  2. Každý den s tématem a afirmací. Pořiď si knihu nebo běž na mé osobní FB, kde jsou afirmace. Afirmace si čti, mysli na to, že jsou ve Tvém těle, prociťuj je a nasávej jejich energii.
  3. Afirmace, konkrétní téma, si promedituj. 10 – 15 minut se v duchu zklidni a medituj nad tímto tématem – poznávej svou vnitřní součást.
  4. Spojením afirmací a meditací, klidu, se začnou více objevovat pozitivní pocity. Důležité je vydržet a pokračovat dále. Jde o přenastavení mysli!
  5. Každý den vděčnost a láska. Opravdu to funguje! Piš si, za co jsi vděčná.
  6. Hýbej se, raduj, tvoř – každý den dělej něco, čím se seberealizuješ. Nevíš, co to je? Vyzkoušej toho víc a u něčeho zůstaň déle.
  7. Ať je nás v tom víc! Máš-li pozitivně myslet a cítit, tak mysli i s dalšími lidmi. Můžeš s námi na facebooku nebo si vytvoř vlastní společenství.
Bonusový tip: “Buď na sebe příjemná a přijímej každý pocit, který se objeví. A jdi dál do neznáma, ať jsi skutečně tou, kterou jsi.”

Tvoříme aktivně to, co chceme – cítit se dobře a žít šťastný život. A nebo se inspiruj 7 klíči k vědomé tvorbě vlastního života.

Pozitivním myšlením to začíná a cítění se přidává. Někdy je potřeba přepnout nastavení mysli i nějakou technikou, která odblokuje to, co neslouží a pozitivní myšlení a cítění bude rychlejší a efektivnější.

Zákon Přitažlivosti

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře