7 důvodů, proč být vděční a oceňovat život

Už jsi slyšela o oceňování a vděčnosti? O jejich pozitivní síle, když je projevuješ každý den? Je to jedna ze základní, a přesto stále nepříliš zažitých, techniky osobního rozvoje v souladu s pozitivním tvořením vlastního života. Sama můžu vyprávět moc příběhů o tom, jak se změnil můj život a nastal vnitřní klid ve mně. Oceňování a vděčnost mění můj život i v tuto chvíli… Pojď se se mnou podívat proč…

1. Vděčnost za to, co je, mění Tvoje myšlení

Když si osvojíš pozitivní návyk si vděčnost zapisovat (nejen mluvit) a prociťovat, změníš své myšlení a nastavení své mysli. A tak se i z lidí s negativně nastavenou myslí, stávají pozitivní bytosti naplněné radostí. Díky stále zvětšujícímu se vědomí toho, co vše ve svém životě mají.

2. Oceňování vytváří přátelské vztahy

Chceš-li mít ve svém životě více lásky a radosti, tak oceňuj. Každý den přidej k návyku vděčnosti i ocenění sebe, partnera, přátel, dne. Co se stane za pár dní či týdnů je magické…

3. Oceňováním aktivuješ Zákon Přitažlivosti

Podobné se přitahuje. Zákon Přitažlivosti je vždy součástí Tvého tvoření ať chceš nebo ne. Přitáhneš si všechno, na co myslíš… A tak oceňování mění tvé vibrační nastavení, a díky němu můžeš přitahovat krásné věci, lidi, činnosti. Změna vibrací je klíč!

Zákon Přitažlivosti

4. Proměníš své zdraví na stav MOCi

Díky pocitům vděčnosti, lásky/ocenění posílíš své tělo, orgány. Čím více budeš oceňovat, tím více se Tvé zdraví zlepší, tím více budeš vitálnější. A na Tvém zdraví záleží přeci nejvíc!

5. Oceňování a vděčnost umocňuje energii srdce

Líbí se mi, oceňuji, děkuji… slova, která nás ladí na příjemné myšlenky spojené s příjemnými pocity. A tak vytváříme i budoucí myšlenky. Energie srdce se tak rozšiřuje a cítíme stále více jeho tvůrčí moc. Srdce je základ při tvoření svého života.

6. Vděčnost a ocenění zvýší pocity hojnosti

Vědomí toho, co již máme, co se nám daří, s kým jsme… vytváří stále více pocity hojnosti. A tak se hojnost v našich životech násobí.

7. Zakotvíš se v přítomnosti

Ano! Oceňováním a vděčností přijmeš svůj život a budeš žít a dýchat pro přítomný okamžik. Uvědomíš si to, kdo jsi, co máš a co je ve Tvém životě krásné. A tak dar přítomnosti plně pochopíš a přijmeš.

 

Vděčnost a ocenění jsou nejvíce ceněné energie Vesmíru. Vesmír Ti vždy pošle zpět to, co vysíláš. Pojď s námi oceňovat víc, se svým tvůrčím deníkem 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života.

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře