2 ingredience díky kterým vytvoříš to nejlepší cukroví

Ať jsou Vánoce nebo ne, vždy si i své rodině můžete udělat radost RAW brusinkovo kokosovými kuličkami. A tím jsem všechno prozradila. 😘

Ano, potřebuješ jen: 

  • brusinky
  • kokos.

To jsou 2 základní ingredience, které po rozmixování vytvoří to nejlepší cukroví. V mixéru si vytvoř kokosovou mouku a přidej brusinky, pořádně mixuj tak, že kokos pustí olej, který spojí těsto a Tobě se budou lépe tvořit kuličky. Ochutnej těsto, a když bude potřeba, tak přidej trochu medu nebo jiného sladidla. A to je všechno. Dobrou chuť.

Raw brusinkové kuličky od Radky

A protože se blíží Vánoce, tak Tě zvu na stránku s Adventní akcí, kde najdeš další recept na RAW cukroví (včelí úly) a k tomu ještě 2 bonusy na Kvantovou terapii a Zákon Přitažlivosti.

Jaké cukroví máš na Vánoce připraveno Ty?💞

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře