11 tipů, jak využít energie úplňku naplno

Je únor 2017 a před námi super úplněk, zároveň s ním zatmění a kometa blízko naší planety (na některých místech půjde i vidět).

Na každého z nás působí úplněk jinak, někdo nemůže spát, jiný spí mnoho hodin, někdo se čistí, jiný má mnoho energie. Ať už to máte jakkoliv, tak můžete energie úplňku přivítat a posilnit sebe i své záměry, nebo poděkovat. A teď vám přináším tipy, jak energie úplňku využít ve svém životě a přitáhnout si to, co chcete – nebo si energie zvědomit a přijmout jejich moc.

 1. Dejte si půst. Odlehčí se vaše tělo a energie budete více vnímat.
 2. Ukliďte si kolem sebe a udělejte příjemný prostor.
 3. Použijte vykuřovadlo (bílou šalvěj, palo santo) a vykuřte prostory vašeho domova.
 4. Udělejte si čas na sebe.
 5. Vytvořte si oltář s drahými kameny, svíčkami, posvátnými symboly a přírodninami.
 6. 15 minut meditujte – volně dýchejte.
 7. Vemte si tužku a papír a pište své vděčnosti.
 8. Teď si napište vaše přání a poděkujte Vesmíru za jejich splnění. Pak je v následujících dnech nechte být třeba někde v šuplíku.
 9. Pusťte si příjemnou relaxační hudbu a jen tak ležte (můžete i ve vaně).
 10. Naplno přijímejte pozitivní energie úplňku. A důvěřujte Vesmíru.
 11. Něco vytvořte – nakreslete, napište nebo tančete, zpívejte.

Úplněk posílí vaše záměry. Vytvořte si vlastní úplňkové rituály, ve kterých se budete cítit dobře a vytvoří bezpečný tvůrčí prostor.

A co dál? Tvořte záměrně a krok po kroku s tvůrčím deníkem 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života a věřte, že vaše sny se stávají realitou. Mějte se a smějte se.

úplněk

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře