11 tipů, jak vás jablečný ocet udrží ve zdraví

Začala jsem se cítit skvěle a bylo mi lehce. Jablečný ocet mi pomohl i díky tomu, že jsem vydržela a pokračovala dál. Znáte to, obličej zkřivený od kyselosti jablečného octa. Neznáte? Tak to byste ho měli poznat. Chápejte, přece nebudu mít obličej zkřivený sama. Nebudu vám psát, jak je výtečný a chuťově si ho oblíbíte…  Já ho piji se záměrem, že pomáhá mému tělu, odlehčuje ho a jím méně sladkého, celkově méně a cítím se skvěle. Jablečný ocet je skvělý na detoxikaci, a díky tomu jsem i zhubla. Poznala jsem život před jablečným octem, po jablečném octu a opět život bez jablečného octu. A teď jsem opět spolu. Dvojka, která si užívá zdravého života naplněného vitalitou a radostí, i když ta chuť…

Proč si dát každý den ráno jednu lžíci jablečného octa s vodou?

1. Zhubnete – upravíte si váhu

Jablečný ocet upravuje i metabolismus tuků. Snižuje tělesný tuk, a vy jste díky němu lehčí o pár kilo. Pomůže odvodnit váš organismus a způsobí pocit nasycení. Je to detoxikace vašeho organismu. Zhubnout se podařilo i mně. Osobní zkušenost, ze které mám radost. Kdyby jste to věděli včera, tak ho už pijete! Teď si ho utíkejte koupit.

Pusťte si video od Markus Rothkranze, dlouhodobého propagátora živé stravy, on vám o jablečném octu řekne vše.

2. Stabilizuje se vám hladina cukru v krvi

Pitím jablečného octu stabilizuje hladinu cukru v krvi a podporuje zásaditost v těle. Projevuje se to i tím, že postupně přestanete na sladké jídla a dobroty mít chuť. S tímto mám osobní zkušenost, a tak s radostí doporučuji. Pomáhá i s cukrovkou (samozřejmě ho pijte k dietě a opatrně a postupujte pak podle výsledků a doporučení medika).

3. Detoxikuje a odlehčuje zažívací systém

Jablečný ocet nemají rádi parazity v našem těle, protože není sladký a navíc zbavuje chuti na sladké, kterým se živí. Jablečný ocet vyčistí vaše střeva od toxinůpomůže s kandidou. Není to spásonosné, jen pít jablečný ocet vás nezachrání – chce to vždy dělat změny do hloubky a na více úrovních.

S úpravou již zmíněných věcí dochází i k úpravě tlaku. Zkušenost jsou s ním především při zvýšeném tlaku. Já mám tlak v normě, a tak to je i při pití jablečného octu.

4. Zkrásní vaši pokožku – eliminuje akné a lupy

Vyčištěním střev dochází k uzdravení kůže. Při prvních známkách detoxikace se může na pokožce objevit více akné, pak se začíná ztrácet. Na pokožku hlavy použijte jablečný zábal v malé misce smíchejte jablečný ocet s teplejší vodou a v masírujte si směs na pokožku hlavy. Poté zabalte vlasy do ručníku na 15 minut, a pak vlasy omyjte přírodním šampónem.

5. Eliminuje pach vašeho potu a pocení

Pitím jablečného octu se eliminuje samotné pocení, a taky se ztrácí jeho pach. Jak to? Souvisí to s cukry v těle, když se stabilizuje hladina cukru v krvi, tak dojde i k změně pachů.

6. Pomáhá při kašli i bolesti v krku

Ničí bakterie, které působí bolest v krku. Uvolňuje krk a lépe se vám polyká. Stačí ho pít nebo použít jako kloktadlo.

 7. Posiluje imunitní systém a působí jako prevence

Působí na různé bakterie, čistí střeva, detoxikuje… To vše pomáhá zvýšit imunitní systém a zároveň působí preventivně při podporování stavu zdraví.

8. Zvýší vaši energii, působí na chronickou únavu

Obsahuje aminokysliny, které neutralizují kyselinu mléčnou v těle, a tak pomáhá se stresem či únavou (kyselina mléčná se hromadí při únavě či stresu v těle).

9. Snižuje výskyt kardiovaskulárních onemocnění a působí jako prevence před rakovinou

Při laboratorních výzkumech bylo zjištěno, že jablečný ocet zvyšuje citlivost buněk k inzulínu, tím dochází k snížení hladiny krevního cukru po jídle. Popisy laboratorních výsledků najdete zde.

10. Chladí a zmírňuje následky bodnutí hmyzem

Přiložte si vatový tampónek namočený v jablečném octu na místo štípnutí a on ho hned zchladí a zároveň podpoří hojení. Pomáhá i na záněty.

11. Dochutí vaše saláty

Když si smícháte jablečný ocet s citrónem, medem, olivovým oleje, solí a pepřem, vznikne dokonalá a zdravá zálivka do salátů. Tím si jablečný ocet zvýší chuťovou reputaci. Dobrou chuť.

Každé ráno jednu polévkovou lžíci do půl hrnečku s vodou. Vypít a očekávat příjemné proměny svého těla, zdraví i psychiky.  Pít jablečný ocet s vodou každý den ráno doporučuji každému člověku.

Zajímá vás, jak si zlepšit zdraví i psychiku? Sledujte dál Deník tvůrce a tvořte svůj skvělý zdravotní stav. A nebo se aktivně zapojte a stáhněte si tvůrčí deník 7 klíčů k vědomé tvorbě vlastní reality.

TIP: Svému tělu dopřejte ten nejlepší jablečný ocet. Vybírejte nejlépe přímo ve zdravé výživě nepasterizovaný bio jablečný ocet.

Proč pít jablečný ocet

Radka Grace Pastyříková

Průvodce vědomým tvořením. Provázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti. Osvojila jsem si moudrost Zákona Přitažlivosti, kterou s Tebou sdílím v tvůrčím sešitě „7 klíčů k vědomé tvorbě vlastního života“. Uvědomila jsem si proces zhmotňování. Měla jsem TOUHU, věděla jsem PROČ to CHCI, cítila jsem to a UMOŽNILA JSEM, ať se to stane.

Komentáře